0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Juventus sleduje mistrovství místo osobních údajů CRISTIANO RONALDO
25 Mar

Juventus sleduje mistrovství místo osobních údajů CRISTIANO RONALDO

Po vyloučení trenéra Chelsea Franka Lamparda bude s odvoláním čelit také trenér Juventusu Andrea Pirlo. Tato generace mladých lidí stále nemá schopnost koučovat tyto vynikající týmy, koneckonců jejich zkušenosti jsou stále nedostatečné. Poté, co Chelsea změnila trenéry, se rekord týmu výrazně zlepšil. V této sezóně se Chelsea dres konečně znovu objevily ve čtvrtfinále Ligy mistrů a doufají, že ve hře půjdou dále.

V posledních letech se Juventus stal týmem, který v lize mění trenéry nejčastěji. Vždy věřili, že díky schopnosti CRISTIANO RONALDO může tým znovu vyhrát Ligu mistrů. Aby mohl hrát na sílu CRISTIANO RONALDO, Juventus měnil jednoho trenéra za druhým, ale síla týmu se nezlepšila. Juventus se příliš spoléhá na sílu CRISTIANO RONALDO, což má za následek vážný pokles současné síly týmu.

Aby přemýšleli o budoucím vývoji Juventusu, rozhodl se tým neobnovit smlouvu s CRISTIANO RONALDO. Po těchto letech nashromážděných zkušeností Juventus jasně ví, že CRISTIANO RONALDO nemůže týmu přinést větší čest. Juventus má v úmyslu znovu zahájit úpravu programu hráče, chce nechat každého hráče hrát tu nejsilnější sílu. Ačkoli se Juventus dres lépe prodával díky propagaci CRISTIANO RONALDO, tým se nikdy nevzdá honby za ctí.

Nejsledovanější produkty