0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Kouzelný brazilský fotbalista vytváří zázrak AC Milán
25 Nov

Kouzelný brazilský fotbalista vytváří zázrak AC Milán

AC Milán se konečně dočkal prvního vítězství v Lize mistrů, tým nenaplnil očekávání starých fanoušků. Od návratu týmu do Ligy mistrů nosí tito staří fanoušci na scénu AC Milán dres, aby fandili na každý zápas. Fanoušci věří, že AC Milán situaci obrátí a čekají na dobré časy. Možná právě tento fotbalový duch, kterého se fanoušci a hráči nevzdávají, dává AC Milán v posledních dvou kolech prostor k obratu.

Poté, co AC Milán porazil Atletico Madrid, může tým postoupit do dalšího kola soutěže. Jinak se sérií proher AC Milán nepostoupí do dalšího kola. Soupeřem AC Milán v příštím kole je Liverpool, dokáže znovu vytvořit zázračný moment.

Jediný gól v tomto zápase dal Brazilec Junior Messias, který hrál jako střídající hráč, ale vytvořil zázrak. V 87. minutě, kdy se blížil konec zápasu, se krásnou hlavičkou trefil Junior Messias v fotbalové dresy s číslem 30. Vítězství v této hře proslavilo i brazilského hráče. Třicetiletý junior Messias konečně vstřelil svůj první gól v Lize mistrů. Životní zkušenost Juniora Messiase je plná kouzelných barev a všichni byli opět svědky velkého zázraku svých snů.

Nejsledovanější produkty