0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Kylian Mbappé chápe dobrou kvalitu skromnosti
20 Dec

Kylian Mbappé chápe dobrou kvalitu skromnosti

V utkání 1/32 Francouzského poháru chyběli Lionel Messi a Neymar. Kylian Mbappé vedl tým, aby se setkal s Entente Feignies Aulnoye FC. Paris Saint-Germain nakonec porazili Entente Feignies Aulnoye FC 3:0 a svůj první zápas snadno vyhráli. Mbappé dres si letos oblíbilo mnoho fanoušků a vzorů, od kterých se každý může učit, přibývá.

Dříve se každému velmi líbil sebekázeň Kyliana Mbappého, ale v mladém věku si udržoval každodenní cvičební mentalitu. Každému je jasné, jak na tom Kylian Mbappé schopnosti je. Jeho výkon ve hře je stále stabilnější. V tomto utkání dal Kylian Mbappé svůj trest útočníkovi Mauru Icardimu, který dlouho nevstřelil branku. Jeho skromný postoj si vysloužil vřelý potlesk publika. Mauro Icardi Kyliana Mbappého nezklamal a jeho pokutový kop proběhl hladce.

Mauro Icardi byl původně vynikajícím útočníkem Paris Saint-Germain, ale bohužel je v týmu příliš mnoho vynikajících útočníků, což vede k tomu, že nehraje moc času. Nyní Kylian Mbappé chápe dobré vlastnosti pokory pod vlivem Lionela Messiho. Doufá, že každý hráč v Paris Saint-Germain dres může mít silné sebevědomí. Pouze pokud si každý hráč v týmu dokáže udržet dobrý psychický stav, pak může být herní síla Paris Saint-Germain silnější.

Nejsledovanější produkty