0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Kylian Mbappé hrál po sobě jdoucí hry v posledním sprintu každé sezóny
12 Apr

Kylian Mbappé hrál po sobě jdoucí hry v posledním sprintu každé sezóny

Mezi letošními světovými fotbalové dresy nejvíce vzrostl prodej Mbappé dres a jeho vynikající výkon přilákal více fanoušků. Kylian Mbappé se stal idolem v srdcích nové generace fanoušků. Jeho zralý a stabilní stav hluboce pohnul mnoha lidmi. Kylian Mbappé má laskavé srdce, které dojalo mnoho diváků. Své cíle na hřišti věnoval určitým dětem, které mnohokrát potřebují péči.

22letý Kylian Mbappé si v Lize mistrů vedl dobře. Dal 10 gólů a je na druhém místě v seznamu nejlepších střelců. V této sezóně se Paris Saint-Germain spoléhal na Kyliana Mbappého, že postupně porazil Barcelonu a Bayern Mnichov. Toto bylo poprvé v historii týmu, když porazil tyto dva vynikající týmy. Mnoho týmů v současné době zve Kyliana Mbappého, aby se připojil, ale přesto se rozhodl obléct Paris Saint-Germain dres. Kylian Mbappé si není jistý, jak bude pokračovat budoucnost, jen doufá, že vyhraje první Ligu mistrů Ligu mistrů co nejlépe.

Aby se Paris Saint-Germain pevně postavila na vítěznou sérii Ligy mistrů 1, rozhodl se Kylian Mbappé soutěžit v po sobě jdoucích zápasech. V 32. kole Kylian Mbappé opět pomohl týmu vstřelit 4 góly k vítězství. V současné době Paris Saint-Germain stále zaostává o 3 body za prvním místem Lille OSC a v lize tak zbývá pouze 6 kol. Paris Saint-Germain musí zaručit vítězství každé hry, aby měla větší šanci na vítězství v šampionátu Ligue 1.

Nejsledovanější produkty