0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Liga mistrů je cílem všech fotbalových týmů
18 Sep

Liga mistrů je cílem všech fotbalových týmů

Výkon Chelsea v nové sezóně byl slabý kvůli odchodu hlavních hráčů. V prvním kole Ligy mistrů Chelsea prohrála doma s Valencie 0-1. V této hře, Chelsea mají mnoho šancí obnovit skóre, ale bohužel všichni ztratili. Hráči týmu Chelsea se v průběhu zápasu snažili vstřelit góly. Je to taktický problém trenéra nebo nedostatek hráče?

Barcelona byla také v první bitvě v nevýhodě. Barcelona vyslala nejlepší hráče týmu, aby vyhrála první hru. Týmu se však nepodařilo dosáhnout skóre za 55 minut. Barcelona musí poslat Lionela Messiho v naději, že může situaci změnit v týmu. Lionel Messi, který se opět stal náhradníkem v Barcelona dres, byl fanoušky srdečně přivítán. Letos je však síla Borussia Dortmund t opravdu silná, v případě soupeření dvou týmů nemůže nikdo nakonec dosáhnout cíle.

Liga mistrů je nejvyšší čest fotbalového týmu. Který fotbalové dresy tuto sezónu vyhraje? Na začátku hry jsme viděli, že některé týmy měly různé vynikající výkony. Nejsou to velké týmy, které mají talent. Některé běžné týmy mají také silné hráče.

Nejsledovanější produkty