0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lionel Messi a Neymar se láskyplně objali
12 Jul

Lionel Messi a Neymar se láskyplně objali

Ve finále Copa América se Lionel Messi a Neymar znovu setkali a oba měli nyní na sobě různé národní fotbalové dresy. Letos se Neymar rozhodl pokračovat v obnovování smlouvy Paříž Saint-Germain. Je nepravděpodobné, že by se vrátil do Barcelony. Jméno Lionela Messiho již není na seznamu aktivních hráčů Barcelony a možná z týmu skutečně odchází. Lionel Messi i Neymar si velmi dobře uvědomují, že šance, že budou moci hrát společně, jsou velmi vzácné, takže v tomto finále se všichni pokusí hru vyhrát.

V posledním zápase argentinská fotbalová reprezentace porazila brazilskou fotbalovou reprezentaci. Lionel Messi realizoval svůj sen o vítězství v národním týmu po mnoho let. Neymar selhal. Poklekl na hřiště a hořce plakal. Tato hra zažila příliš mnoho neférového zacházení s Neymarem a jeho dres Brazílie národního fotbalového týmu byl roztržen soupeři. Ačkoli Neymarovo srdce je velmi bolestivé, když viděl, jak Lionela Messiho zvedají vysoko hráči argentinského národního fotbalového týmu, ulevilo se mu ze srdce a usmál se na svého bývalého přítele.

Jako přítel Lionela Messiho Neymar chápe význam mistrovství národního týmu pro Lionela Messiho. V průběhu let, kdykoli si Lionel Messi oblékl Argentina dres národního fotbalového týmu, byl pod obrovským tlakem. Po hře se Lionel Messi a Neymar láskyplně objali. Oba měli příliš mnoho emocí, než aby se vyjádřili. Lionel Messi a Neymar utrpěli v národním týmu stejné zacházení, ostatní od nich očekávali příliš mnoho. Jakmile prohrají hru a utrpí různé jazykové rány, Lionel Messi doufá, že Neymar bude stále silnější a jednoho dne bude moci zvednout národní tým Champions Cup.

Nejsledovanější produkty