0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lionel Messi obléká dres Argentiny s logem šampiona Copa América
10 Sep

Lionel Messi obléká dres Argentiny s logem šampiona Copa América

Lionel Messi v Barcelona dres již není tím nejtradičnějším obrazem v myslích fanoušků, ale jeho obrázek v Argentina dres zůstane vždy v myslích všech. V kvalifikaci mistrovství světa porazila Argentina Bolívii 3: 0 a Lionel Messi na místě vstřelil tři góly. Tyto tři góly také znamenají, že národní tým Lionela Messiho vstřelil 79 gólů. Překonal Pelého, aby se stal střelcem číslo jedna v Jižní Americe.

Lionel Messi po zápase šťastně objal své spoluhráče. Všem poděkoval za jejich tvrdou práci. Lionel Messi poprvé oblékl Argentina dres s logem šampiona Copa América. Vzrušeně ukázal, že bude i nadále tvrdě pracovat rukama proti trofejnímu vzoru. Lionel Messi přinesl národnímu týmu příliš málo cti. Ve finále národního týmu mnohokrát neuspěli. Lionel Messi již vyhrál mistrovství Copa América a doufá, že příští rok v létě bude moci znovu vyhrát mistrovství světa.

Tři nádherné góly v této hře umožnily divákům znovu vidět všemocného Lionela Messiho, jeho přihrávkové schopnosti a přesné střely jsou stále tak dobré. Po více než deset let jsou hry Lionela Messiho stále nejoblíbenější u publika a každý se rád dívá na jeho hry. Lionel Messi je vždy schopen publiku přinést nečekaný fotbalový vizuální zážitek. Je to fotbalista, který opravdu rozumí fotbalové zábavě.

Nejsledovanější produkty