0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Liverpool ještě nezískal titul, prodloužil smlouvu s Jürgenem Kloppem
29 Apr

Liverpool ještě nezískal titul, prodloužil smlouvu s Jürgenem Kloppem

Přestože Liverpool v této sezóně ještě nezískal žádné mistrovské tituly, prodloužil tým s Jürgenem Kloppem smlouvu na dva roky s předstihem. Původně mělo trénování Jürgena Kloppa v Liverpoolu končit v roce 2024, ale nyní se rozhodl prodloužit smlouvu jen proto, že jeho žena chtěla ve městě zůstat. Liverpool se pod Jürgenem Kloppem hodně změnil a v Premier League je opět velmi silným týmem.

Aby Jürgen Klopp udržel dobrou bilanci Liverpoolu, vynaložil v posledních letech spoustu energie na to, aby se setkal v každém zápase. Jürgen Klopp tedy doufá, že si po této lize pořádně odpočine, v posledních letech byl pod přílišným psychickým tlakem. Když se Jürgen Klopp ohlédne za uplynulými lety, je plný úlevy a poděkoval každému hráči, který tvrdě hrál v Liverpool dres. Bez tvrdé práce hráčů by pod vedením Jürgena Kloppa nebyly žádné velké úspěchy.

V současné době zažívá Liverpool mimořádné období. O tom, zda tým může dosáhnout tří po sobě jdoucích šampionátů, rozhodne několik zápasů během tohoto období. Smlouvy několika hlavních hráčů v Liverpoolu letos vyprší a to, zda mohou vyhrát šampionát, přímo souvisí s jejich setrváním. Skvělí hráči jsou velmi vděční, že potkali Jürgena Kloppa a byl to trenér, kdo odvedl jejich kvalitní práci. Přestože hráči chtějí mít tento červený fotbalové dresy neustále, konečné rozhodnutí je stále v rukou týmu.

Nejsledovanější produkty