0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Liverpool opět postupuje mezi nejlepší čtyři v Premier League
20 May

Liverpool opět postupuje mezi nejlepší čtyři v Premier League

Po 37. kole Premier League porazil Liverpool Burnley 3: 0, aby opět postoupil do první čtyřky. Premier League zbývá jedno finálové kolo a v současné době soutěží o třetí a čtvrté místo tři týmy. Body Chelsea jsou 67. Leicester City a Liverpool mají stejné body 66, takže poslední zápas určuje, zda se jejich fotbalové dresy mohou znovu objevit v Lize mistrů.

Mnoho diváků si myslelo, že Liverpool se v příští sezóně nemůže kvalifikovat do Ligy mistrů, ale neočekávali, že by tým hrál v posledních kolech nejsilněji. Vzhledem k tomu, že rekord Liverpoolu před touto sezónou nebyl ideální, mnoho diváků spekulovalo, že by tým mohl vyměnit Sadia Maného a Roberta Firmina. V této hře měli Sadio Mané, Roberto Firmino a Mohamed Salah Liverpool dres, aby se ho mohli zúčastnit, a tým nemohl prohrát žádné další hry.

Na začátku hry Sadio Mané promarnil dobrou příležitost pro skórování. Liverpool i Burnley minul 40 minut před zápasem mnoho branek, dokud Roberto Firmino v 43. minutě nedal platný gól. Průlom tohoto gólu přímo vzbudil konečnou motivaci hráčů Liverpoolu a Nathaniel Phillips a Alex Oxlade-Chamberlain vstřelili gól každý v následující hrací době. V posledních dvou kolech Premier League bylo mnoho hráčů týmu vyčerpáno. Diváci, kteří sledovali tuto hru, cítili, že situace Liverpoolu je stále nestabilní. V 20 gólech proti Burnley často udělali mnoho chyb.

Nejsledovanější produkty