0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lucas Moura je inspirován Antoniem Contem
27 Dec

Lucas Moura je inspirován Antoniem Contem

V utkání mezi Tottenhamem Hotspur a Crystal Palace se trefili tři útočníci Harry Kane, Son Heung-min a Lucas Moura. Antonio Conte je opravdu trenér, který dokáže stimulovat potenciál útočníků. Loni Romelu Lukaku pod jeho vedením explodoval. Nyní se tři útočníci Tottenhamu Hotspur rychle zotavili pod vedením Antonia Conteho, zejména Lucas Moura v fotbalové dresy číslo 27.

Od odchodu Mauricia Pochettina ostatní trenéři Lucase Mouru neocenili. Uplynuly dva roky, Lucas Moura jako by ztratil zábavu z fotbalu, je pro něj těžké znovu najít nejlepší formu. Lucas Moura zavzpomínal na dobu, kdy oblékal Paris Saint-Germain dres. Nevěděl, jak dlouho může jeho kariéra trvat. Před vypršením smlouvy s Tottenhamem Hotspur Lucas Moura upřímně doufá, že se setká s trenérem, který by mohl nasměrovat jeho směr.

Antonio Conte původně doufal, že inspiruje sílu Harryho Kanea, ale neočekával, že uvidí touhu po probuzení v Lucas Moura. Lucas Moura obléká Tottenham Hotspur dres 3 roky a poprvé cítil, že trenér na své hráče nezanevřel. V tom, jak se Antonio Conte mnohokrát nevzdával a pokračoval v přesvědčování Harryho Kanea, Lucas Moura cítil trenérův rozdíl. Lucas Moura cítí velké štěstí, že se v této fázi setkal s Antoniem Contem, ať pochopí, že nevzdávat se žádné naděje je ve fotbale to největší potěšení.

Nejsledovanější produkty