0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Luka Modrić se drží původního snu v mysli
10 Jun

Luka Modrić se drží původního snu v mysli

Letos v létě nebyly potvrzeny žádné přestupy, problémy mají hráči jako Paulo Dybala, Sadio Mané a Robert Lewandowski. Paulo Dybala chce do Interu Milán, ale tým zvažuje jeho fyzickou krizi. Sadio Mané se už nemůže dočkat, až si oblékne Bayern Mnichov dres, ale je škoda, že tým soupeře má potíže splnit vysoké přestupové prostředky Liverpoolu. Robert Lewandowski nemá v úmyslu zůstat v bayern mnichov, doufá, že se připojí k Barceloně.

Každý hráč přestupuje častěji, aby získal více peněžních výhod, a jejich původní sen se již dávno proměnil ve skutečnou životní výhodu. V této turbulentní situaci se Luka Modrić držel svého původního snu a přesto podepsal s Realem Madrid prodloužení o jeden rok. Luka Modrić vložil do tohoto Real Madrid dres hodně úsilí a přesně ví, co dělá.

V posledních několika letech zkolabovalo mnoho starých hráčů Realu Madrid a prodloužení smlouvy s týmem a obě strany nedosáhly dohody. Real Madrid je ochoten nabídnout starým hráčům pouze roční smlouvu, ale mnoho hráčů si myslí, že jde o popření jejich schopností, a tak raději odejdou, než aby uráželi jejich osobnost. Luka Modrić přijal smlouvu s Realem Madrid a v tichosti prokázal svou hodnotu svými praktickými schopnostmi. Někdy ustupování není projevem zbabělosti, je to projev odvahy vytrvat za snem.

Nejsledovanější produkty