0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester City poprvé vyhrál dvě nejlepší trofeje Premier League
07 Jun

Manchester City poprvé vyhrál dvě nejlepší trofeje Premier League

Manchester City ohlašoval nejnovější dobré zprávy. Tým získal ocenění PFA Player of the Year a Young Player of the Year. Vítězi těchto dvou ocenění jsou Kevin De Bruyne a Phil Foden, Manchester City je prvním týmem, který dosáhl obou trofejí v jednom roce. Kevin De Bruyne je velmi nadšený, že se mu dostává této pocty, a doufá, že mu brzy obnoví zdraví a účast v evropském poháru přinese fanouškům další překvapení.

V posledních dvou letech se Kevin De Bruyne v Manchesteru City vyvíjel velmi dobře a jeho sílu uznal každý. Mezi fanoušky anglické Premier League si De Bruyne dres oblíbilo mnoho dětí a všechny doufají, že z nich vyroste vynikající fotbalový hráč. Úspěch Manchesteru City je neoddělitelný od odhodlání Kevina De Bruyna. Každý má rád způsob, jakým hraje v fotbalové dresy č. 17.

Harry Kane se v této sezóně v Premier League umístil na prvním místě v seznamu střelců i v seznamu asistencí. Harry Kane oblékl Tottenham Hotspur dres a objevil se na slavnostním předávání cen. Získal ocenění Golden Boot a Assist King. Vzhledem k neuspokojivým záznamům Tottenhamu Hotspur je velmi politováníhodné, že se Harry Kane nestal nejlepším hráčem Premier League. Mnoho diváků věří, že Harry Kane má větší šanci být nejlepším hráčem Premier League, ale výkon týmu je často výchozím faktorem vzhledem k hráči. Ačkoli Manchester City v této sezóně nevyhrál Ligu mistrů, vyhrál tým Premier League a druhé místo v Lize mistrů.

Nejsledovanější produkty