0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester City postrádá vynikající útočníky
13 Sep

Manchester City postrádá vynikající útočníky

Po čtyřech kolech Manchesteru City v nové sezóně tým postoupil na čtvrté místo v Premier League. Přestože je Manchester City na čtvrtém místě, počet gólů a inkasovaných gólů dosáhl nejlepšího stavu. Manchester City má v posledních dvou letech zvláštní jev. Každý hráč v týmu může dát gól, ale zdá se, že mu chybí hráč, který by dokázal dát většinu gólů. De Bruyne dres se nyní stal zástupcem síly Manchesteru City. Každému se opravdu líbí nepřekonatelný duch fotbalu ztělesněný v tomto hráči.

Například v posledních dvou letech má deset nejlepších hráčů na seznamu střelců Premier League jen zřídka Manchester City a počet gólů jejich týmu se nesoustředí na jednoho hráče. To je dobrý fenomén kolektivní síly a také to představuje destabilizační faktor. Manchester City nyní vážně postrádá útočníky. Jakmile se tým setká s těmito silnými ofenzivními týmy, síla Manchesteru City bude značně oslabena. V minulosti se Manchester City mohl také spolehnout na Sergia Agüera v gólovém režimu, ale nyní nahradil jiné týmové fotbalové dresy.

V tomto zápase Manchester City a Leicester City vstřelil jediný gól Bernardo Silva. Mezi útočníky Manchesteru City jsou v průběhu let klíčovými tréninkovými cíli Pepa Guardioly Raheem Sterling a Gabriel Jesus. Výkon těchto dvou hráčů je bohužel velmi nestabilní. Manchester City poslední dva roky používá taktiky bez útočníků, ale v minulé sezóně je porazila Chelsea v Lize mistrů. Poté, co Manchester City dva roky neuspěl v semifinále Ligy mistrů, rozhodl se tým letos v létě zaměstnat vynikající útočníky. Chelsea najala vynikajícího útočníka Romelu Lukakua, ale Manchester City stále nenašel vhodného kandidáta.

Nejsledovanější produkty