0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Marco Reus, německý fotbalový profesor, 2019
29 Jul

Marco Reus, německý fotbalový profesor, 2019

Německo oznámilo, že německým fotbalistou roku 2019 byl hráč Marco Reus, hráč z Dortmundu. Je to podruhé, kdy získal tuto čest a přidal do své fotbalové dresy novou vrstvu slávy. Marco Reus, který má více než 30 let, byl opět oceněn panem Football. Cítí se více vzrušený a šťastný než poprvé. Protože mu jeho kariéra zanechala málo času, ctí každou čest, která přijde příště. Není to jako když jste mladí, vždy doufáte, že se příště lépe. Když slavíte, neuctíte si tu čest před sebou. A co je důležitější, přemýšlíte o tom, jak příště získat tu čest.

Marco Reusova fotbalová kariéra byla hrbolatá a jeho zranění byla vždy s ním. To, co Marco Reuse zabije tak dobře, nehraje statečně, ale hrát fotbal je neoddělitelnější od jeho vnitřního strachu. Nyní nosí kapitána Borussia Dortmund dres, spíš pro jednotu týmu, aby položil základ.

Dortmundův tým se v posledních letech pomalu zlepšuje a ve všech aspektech dosáhl značného pokroku. To je výsledek tichého úsilí mezi trenéry a hráči, věřím, že úsilí bude vždy odměněno.

Nejsledovanější produkty