0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Mauricio Pochettino nebyl vyhlášen nejlepším trenérem v Ligue 1
07 May

Mauricio Pochettino nebyl vyhlášen nejlepším trenérem v Ligue 1

Každý zkušený fanoušek má bystré oči a znají skutečnou sílu mezi každým hráčem a trenérem. Když Luka Modrić vyhrál Zlatý míč, hlasovali ho všichni. V průběhu let svou silou pomalu viděl skutečný smysl fotbalu. Loňské ocenění Ballon d'Or Lionela Messiho bylo také mnohými kritizováno, ale teprve o rok později všichni viděli poznámky Roberta Lewandowského, že skutečně chápou jedinečnou vizi a brilantní mysl těchto voličů.

Tentokrát to, že se Mauricio Pochettino nestal nejlepším trenérem v Ligue 1, opět vyvolalo kontroverzi, ale ze strany starších fanoušků se nic nevyjádřilo. Podle jejich názoru je zcela normální, že Mauricio Pochettino prohraje draft, ostatně výkonnost Paris Saint-Germain v této sezóně byla průměrná. Přestože Paris Saint-Germain zablokoval titul v Ligue 1 s předstihem, tým vytvořil rekord v počtu inkasovaných gólů za poslední roky. Mauricio Pochettino nepřiměl hráče v Paris Saint-Germain dres, aby skutečně hráli, a hráči se od trenéra nenaučili více ze strategie zápas od zápasu.

Paris Saint-Germain má ve srovnání s ostatními týmy v Ligue 1 velmi vysokou hráčskou úroveň. Paris Saint-Germain však pod vedením Mauricia Pochettina předvedl skupinu scén bez ideálního bojovného ducha. Paris Saint-Germain nyní vypadá velmi podobně jako tehdy Tottenham Hotspur a trenérovi chybí trocha energie, aby hráče inspiroval. Když každý hráč, který má na sobě fotbalové dresy, ztratí směr, je ve hře jako ztracený beránek.

Nejsledovanější produkty