0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Mládež Lionela Messiho zůstala v Barceloně
10 Sep

Mládež Lionela Messiho zůstala v Barceloně

Lionel Messi byl v posledních dnech tlačen na titulky médií kvůli smluvnímu incidentu. Lionel Messi (16) se připojil k Barceloně a od té doby je loajální k týmu a jeho fotbalové dresy se od něj nikdy nezměnil. Když se mladý Lionel Messi setkal s největšími životními obtížemi, zachránil Lionela Messiho právě Barcelona. Tento sentiment Lionela Messiho je zapamatován. Bez Barcelony by možná neexistoval Lionel Messi, jak můžete vidět nyní.

Lionel Messi je jediný hráč na světě a jeho čest vše dokázala. V letošním roce se Lionel Messi stal ESPY hráčem roku a světovým top hodnocením FIFA 20. Život nikoho není líto. Největší lítostí Lionela Messiho je, že nepomohl národnímu týmu získat více vyznamenání. Lionel Messi, který si udržuje nízký profil, pozdraví fanoušky na svém osobním webu. Děkujeme za vaši podporu a povzbuzení.

Mládí Lionela Messiho je v Barceloně plné dvou slov. Miluje Barcelonu a udržuje všechny Barcelona dres, které nosí. Teprve když život klesne na dno údolí, můžeme pochopit, kdo se o vás nejvíce zajímá. Protože tehdejší záchrany v Barceloně byl Lionel Messi ochoten zaplatit za svůj fotbalový život. Silnější čest mohou získat pouze ti, kteří vědí, jak odměnit odměnu.

Nejsledovanější produkty