0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Neapol poprvé v sezóně prohrála s Interem Milán
22 Nov

Neapol poprvé v sezóně prohrála s Interem Milán

Neapol prohrála s Interem Milán ve 13. kole Serie A. Byla to jejich první porážka v této sezóně. V tomto utkání se oba hráči snažili vstřelit branky a jejich skvělý výkon sklidil vřelý potlesk publika. Neapol a Inter Milán jsou oba týmy první volby, které budou v této sezóně bojovat o šampionát v Serii A, takže oba chtějí prokázat svou sílu, když se potkají.

Neapol je aktuálně první v Serii A s 32 body, zatímco Inter Milán je třetí s 28 body. Neapol si v této sezóně vedla velmi dobře. Tým vstřelil 26 branek a inkasoval 7 branek, což je mnohem méně než u ostatních týmů. V tomto kole soutěže byly poraženy Neapol a AC Milán a Inter Milán a jejich bodový odstup byl o krok blíž. Inter Milán byl v minulé sezóně mistrem Serie A. Hráči doufají, že budou i nadále nosit své fotbalové dresy a stát na scéně přebírání ceny v této sezóně.

AC Milán v minulé sezóně ve druhé polovině základní části překonal Inter Milán. Překonají tedy AC Milán a Neapol v dalších zápasech této sezóny opět Inter Milán? Lautaro Martínez obléká Inter Milán dres více než tři roky a jeho výkony v týmu nelze považovat za příliš dobré. Poté, co tým v této sezóně opustil Romelu Lukaku, dal tým Lautaru Martínezovi více prostoru ke hře. Všichni doufají, že se chopí příležitosti k dobrému výkonu.

Nejsledovanější produkty