0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Neapol prohrála se Spezií a ztratila 3 body
24 Dec

Neapol prohrála se Spezií a ztratila 3 body

Výkon Neapole přesto všechny zklamal. Po 12. kole jsou v nestabilním stavu. Na začátku sezóny si Neapol udržela rekord bez porážky a v mysli všech se stala týmem, který vyhrál šampionát. V tomto kole Neapol prohrála se Spezií 0:1 a tým opět ztratil nejlepší okamžik na zisk 3 bodů. Nyní, když Neapol zaostává za prvním Interem Milán o 7 bodů, má ještě šanci soupeře překonat?

V posledních letech Neapol znovu nezískala titul Serie A. Jejich vrcholné období zůstalo v letech 1989-90. V té době se obraz Diega Maradony v SSC Neapol dres vždy vryl do srdcí této generace fanoušků. Byl tak vynikající. Letos Diego Maradona zemřel kvůli nemoci a Neapol oficiálně odebrala fotbalové dresy číslo 10, aby připomínala tohoto skvělého fotbalistu.

Soupeřem Neapole v dalším utkání je Juventus a diváci se stále velmi těší na výkon obou stran ve hře. Juventus se po tvrdé práci vyšvihl na páté místo. Jsou přesvědčeni, že mohou porazit Neapol a získat 3 body. Body prvních čtyř v Serii A se příliš neliší a všichni musí tvrdě pracovat, aby vyhráli každý další zápas.

Nejsledovanější produkty