0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Nejoblíbenější styly dresů pro fanoušky v nové sezóně jsou Manchester City a Arsenal F.C.
31 Aug

Nejoblíbenější styly dresů pro fanoušky v nové sezóně jsou Manchester City a Arsenal F.C.

Manchester City v této sezóně nevyhrál žádné mistrovství a tým se snaží pozvat Lionela Messiho, aby se připojil. Styl Manchester City dres prošel v nové sezóně velkými změnami. Jedinečný styl vzoru trhlin se líbí mnoha fanouškům. Manchester City pryč černé zlato a bronzový fotbalové dresy je více módní, s Manchester City orientační body jako vzor budovy vytištěny na dresu.

V dresu nové sezóny byla revize fanoušci si Arsenal dres velmi dobře uvědomují. V roce 2020 v Anglii Community Shield, Arsenal F.C. porazil Liverpool fotbalový klub 6-5. Toto je druhá mistrovská trofej, kterou vyhrál Arsenal F.C. tuto sezónu. Pierre-Emerick Aubameyang se také zúčastnil bodování. V této hře, Arsenal F.C. hráči si oblékli nový bílý pryč fotbalove dresy klubů a pro tým vyhráli 16. Community Shield.

Hra Liverpool Football Club skončila selháním a síla týmu se pomalu snižovala. Ve hře není odhodlání hráčů Liverpool Football Club zvítězit tak silné jako odhodlání Arsenal F.C. hráči. Od té doby, co fotbalový klub Liverpool vyhrál Ligu mistrů a Premier League, tým evidentně ve hře ztratil pevnou bojovnost. Zda bude Liverpool Football Club dočasným pohledem, záleží na jejich výkonu v nové sezóně.

Nejsledovanější produkty