0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Německo si připsalo vítěznou sérii pod vedením Hansiho Flicka
06 Sep

V evropské soutěži kvalifikace mistrovství světa porazilo Německo Arménii 6: 0 a tým získal zpět první místo ve skupině. Německá fotbalová reprezentace získala sérii po nástupu nového trenéra Hansiho Flicka. Timo Werner si znovu oblékl dres Německo a znovu ukázal svoji sílu. V obou zápasech dával góly. Diváci si museli povzdechnout nad důležitost reprezentačního trenéra. Stejný hráč uplatňuje různé síly pod vedením různých trenérů.

Po dvou zápasech viděli němečtí fanoušci naději vyhrát mistrovství světa znovu na Hansi Flick. Německo v obou zápasech neuznalo gól a trenér se snaží poskytnout každému novému hráči šanci na cvičení. Hansi Flick v současné době plně nerozumí síle mnoha nových hráčů, a proto doufá, že v těchto hrách co nejdříve odhalí výhody každého hráče.

V této hře byl v 72. minutě nahrazen Serge Gnabry a nový hráč Karim Adeyemi dostal šanci hrát. Karim Adeyemi si příležitosti hrát v reprezentačním fotbalové dresy velmi váží. První gól vstřelil za pouhých 19 minut. Předloni Hansi Flick proměnil perfektní Bayern Mnichov. Fanoušci doufají, že dokáže proměnit také německou fotbalovou reprezentaci, která reprodukuje skvělé výsledky.