0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Nestabilní síla Juventusu je obtížné určit konečné vítězství
23 Feb

Nestabilní síla Juventusu je obtížné určit konečné vítězství

V 23. kole Serie A porazil Juventus Crotone Football Club 3: 0 a tým se vrátil na první čtyři místa. Inter Milán porazil AC Milán 3: 0 a tým se stal prvním s 53 body. Po tomto soutěžním kole se CRISTIANO RONALDO opět umístilo na prvním místě v seznamu střelců Serie A a Romelu Lukaku byl druhý s gólovým rozdílem.

CRISTIANO RONALDO se doposud stále líbí mnoha fanouškům a Juventus dres díky němu přilákal pozornost všech. Přestože je CRISTIANO RONALDO jedničkou na seznamu střelců, nemá své jméno na asistenčním seznamu. CRISTIANO RONALDO byl po celá léta na seznamu střelců, ale jeho asistencí je příliš málo. V této hře CRISTIANO RONALDO vstřelil 90. gól kariéry Juventusu. Opravdu se mu líbí fotbalové dresy, který aktuálně nosí.

AC Milán prohrál dva zápasy po sobě a Zlatan Ibrahimović smutně opustil stadion. V první polovině základní části byl Zlatan Ibrahimović stále plný ambicí, že by AC Milán mohl znovu získat šampionát, ale jeho síla v posledních hrách poklesla. Současná situace v Serii A nebyla stanovena a skóre týmů se příliš neliší. Juventus má stále velké naděje na vítězství v deseti po sobě jdoucích šampionátech. CRISTIANO RONALDO se těší na příchod této výzvy.

Nejsledovanější produkty