0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Newcastle United se po čtyřech výhrách v řadě posunul na deváté místo
25 Apr

Newcastle United se po čtyřech výhrách v řadě posunul na deváté místo

Newcastle United se letos posunul ze sestupové zóny na deváté místo poté, co vyhrál dva zápasy v řadě. To je tým, který se ve druhé polovině Premier League zlepšil nejvíce a zdá se, že trenérské schopnosti trenéra Eddieho Howea jsou stále docela dobré. V listopadu 2021 Eddie Howe převzal tento Newcastle United dres představující historickou paměť. Po půl roce tréninku zlepšil i sílu týmu.

Síla Newcastlu United závisí na zápasech v následujících třech zápasech. Newcastle United se v posledních čtyřech kolech Premier League stal nejobtížnějším týmem, musí čelit nejen duelům Liverpoolu a Manchesteru City, ale také zažít zápas s Arsenalem. Manchester City a Liverpool mají za sebou zápas proti Newcastlu United, co se tedy s těmito třemi týmy nakonec stane? Newcastle United se od doby, kdy jej koupila saúdskoarabská Public Investment Fund Investment Group, příliš nezměnil, ale existuje spousta hráčů, kteří se těší na to, až si toto léto obléknou své fotbalové dresy.

V 17. a 18. kole Premier League podlehl Newcastle United Liverpoolu a Manchesteru City v řadě, potkají se tedy i tentokrát s jinou koncovkou. Manchester City a Liverpool jsou nyní jeden bod od titulu Premier League, takže Newcastle United jsou klíčovými rivaly v bitvě mezi nimi. Přestože se síla Newcastlu United letos zlepšila, týmu stále mírně chybí, když narazí na silný tým.

Nejsledovanější produkty