0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Neymar chce toto léto opustit Paris Saint-Germain
17 Jun

Neymar chce toto léto opustit Paris Saint-Germain

Nejdůležitějším hráčem Paris Saint-Germain je momentálně Kylian Mbappé, kde se Neymarův původní sen znovu rozbíjí. Minulý rok Neymar nabídl, že pozve Lionela Messiho, aby se připojil k týmu, aby si zajistil místo v hlavní síle v Paris Saint-Germain. Neymar považuje Lionela Messiho za svého nejsilnějšího spoluhráče a jejich kombinace by mohla opět přinést dobré výsledky. Škoda, že vše nevyšlo tak, jak Neymar doufal, a moc Lionela Messiho nesehrála dobře.

Neymarovi vyprší smlouva s Paris Saint-Germain v roce 2025, ale už nyní chce tým opustit. Neymar se podíval na Paris Saint-Germain dres na své tělo. Cítil, že ztratil motivaci jít vpřed a ztratil touhu realizovat svůj sen. Neymar plánuje v létě přestoupit do Chelsea. Nevíme, zda jsou zprávy pravdivé. Romelu Lukaku trval na tom, aby svlékl Chelsea dres a odešel, takže tým bude skutečně uvažovat o Neymarovi?

Když se nyní mnozí ohlíží za Neymarovou kariérou, jeho volba připojit se k Paris Saint-Germain byla stále chybou. Hodně brazilských hráčů se do systému Ligue 1 nehodí a na hřišti hrají drsně. Brazilští hráči jsou velmi hraví a ve hrách, jako je Ligue 1, jsou náchylní ke zranění.

Nejsledovanější produkty