0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Nyní Barcelona způsobuje, že se Lionel Messi cítí unavený
10 Jan

Nyní Barcelona způsobuje, že se Lionel Messi cítí unavený

Barcelona prohrála 2-3 v Atletico Madrid v semifinále španělského Super Cupu. Loni loňský šampion Barcelona ztratil finále letos. Lionel Messi se dívá na hráče Atletica Madrid, kteří se navzájem objímají, a přemýšlí o obejmutém obrázku nejlepšího útočníka v Barceloně. Na začátku všichni nosili Barcelona dres a slíbili, že spolu budou bojovat o tým, ale nyní se na něj Barcelona spoléhá na podporu tohoto slibu. V této hře bylo hodně konfliktů a Barcelona nevyhrála.

V této soutěži je Barcelona ve všech aspektech lepší než Atletico Madrid. Barcelona má 72% držení, vstřelil 2 góly v 16 výstřelech, zatímco Atletico Madrid vstřelil pouze 3 góly v 6 výstřelech. Z tohoto poměru můžeme vidět, že Barcelona a Atletico Madrid jsou zcela odlišné fotbalové týmy systému. Barcelona hlavně útočí, zatímco Atletico Madrid hlavně brání. Nakonec Atletico Madrid vyhrál zápas mezi dvěma týmy, což ukazuje, jak důležitá je obrana týmu.

Na konci hry se Lionel Messi tiše podíval na hráče na sobě Atlético Madrid dres s rukama akimbo a očima bezmocnou náladu. Antoine Griezmann, i když prolomil branku Atletica Madrid, nečekal na vítězství v týmu. Barcelona nyní unavila Lionela Messiho, jak může změnit situaci týmu.

Nejsledovanější produkty