0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Obránce Van Dick získal cenu za nejlepšího hráče
30 Aug

Obránce Van Dick získal cenu za nejlepšího hráče

Na slavnostním ceremoniálu UEFA Awards v Monaku v roce 2019 získal Van Dick prestižní cenu Best Men's Player Award. Van Dick je obvykle vidět na sobě fotbalové dresy, tentokrát se objevil před každým, kdo nosí oblek, opravdu vysoký pohledný muž. O třináct let později získal cenu obránce. Je to opravdu legenda ve fotbale.

Van Dick z Liverpoolu letos v létě vedl Liverpool do Ligy mistrů a pomohl Nizozemsku vyhrát druhé místo v UEFA. Vrchol kariéry Van Dicka začal, když si oblékl Liverpool dres. V 64 zápasech sezóny ho jeho protivníci nikdy neporušili a na prvním místě v obraně s 3037 průchody. Má vynikající schopnosti přihrávky a obranné schopnosti, blokující soupeřovy útočné cíle. Van Dick může také týmu pomoci při bodování cílů, kromě dobré práce a za okolností náhodných změn na hřišti.

Strážce je nejvýznamnější postavení v týmu, ale také nejkritičtější existence. Hráči obránce nekomentují asistenty jako útočník a jsou snadno přehlédnuti. Takže jejich mentalita je stabilnější než průměrný hráč, ne chamtivý, držte se obranné linie týmu. Van Dick získal cenu, protože pracoval tvrději než ostatní, takže když zvedl trofej, do očí mu přišly slzy.

Nejsledovanější produkty