0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Olympique Lyonnais spadá do sestupové zóny Ligue 1
15 Nov

Olympique Lyonnais spadá do sestupové zóny Ligue 1

V minulé sezóně Premier League sestoupil stejně silný Leicester City. Tohle bylo něco, co nikdo nečekal. Koneckonců, v posledních pěti letech byla síla Leicesteru City vždy v první desítce a není možné o její schopnosti najednou přijít. Leicester City vyhrál v sezóně 2015-16 titul v Premier League a vytvořil tehdy neuvěřitelný zázrak. Bohužel uplynulo pouhých sedm let a tento Leicester City dres ztratil na významu a tým opět sestoupil do druhé ligy.

Stejná situace nastala i v Ligue 1 v letošní sezóně, do sestupové krize vstoupil také Olympique Lyonnais. Olympique Lyonnais po 11 soutěžních kolech francouzské Ligue 1 konečně vyhrál svůj první zápas, ale jeho výsledky stále zaostávaly za ostatními týmy. Tento Olympique Lyon dres se stal oblíbencem francouzských fotbalových fanoušků v období 2001-2008 a tým dosáhl skvělých výsledků. V posledních letech výkony Olympique Lyonnais příliš nevynikají, přesto se může udržet v první desítce žebříčku.

Fanoušci nevědí, co je Olympique Lyonnais v této sezóně, a týmu se dlouho nedařilo vyhrát zápas. Fanoušci si nepřejí, aby Olympique Lyonnais vstoupil do sestupové zóny. Tento tým reprezentuje přesvědčení příliš mnoha fanoušků. Při vítězství Olympique Lyonnais nad Rennes 1:0 hráči i fanoušci plakali nadšením. Tolik toužili po vítězné hře. Jde o nejdelší sezonu bez vítězství v historii Olympique Lyonnais a v tomto kole se to nakonec zlomilo.

Latest