0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Paris Saint-Germain a Lille OSC v posledním kole soutěže
17 May

Paris Saint-Germain a Lille OSC v posledním kole soutěže

Paris Saint-Germain už tolik let vyhrává šampionát na začátku ligy Ligue 1. Letos si musí počkat do posledního kola zápasu, aby věděli, který šampion je. V 37. kole Ligue 1 porazil Paris Saint-Germain Stade de Reims 4: 0, zatímco Lille OSC remizoval proti Saint-Étienne 0: 0. Remíza Lille OSC dala Paris Saint-Germain větší šanci na vítězství v šampionátu a také dala třetí místo AS Monaco šanci soutěžit o šampionát. V této sezóně se Ligue 1 stala ligou s největším napětím šampionátu a diváci se těší na své závěrečné kolo soutěže.

V této hře diváci konečně viděli, jak se Kylian Mbappé v Paris Saint-Germain dres vrací na kurt. Návrat Kyliana Mbappého zvýšil pravděpodobnost, že diváci vyhrají titul proti Paris Saint-Germain, a také přinesl vítězství týmu. Letos si Mbappé dres oblíbilo mnoho diváků. Vášeň pro fotbal, kterou ztělesňuje, hluboce přilákala diváky. V této sezóně se Kylian Mbappé umístil na prvním místě v seznamu střelců Ligue 1 s 26 góly. Mezi třicet nejlepších hráčů na seznamu Paris Saint-Germain také zahrnoval tři hráče.

V této sezoně byla zjevná výhoda Paris Saint-Germain výrazně snížena a v mnoha zápasech prohrála s protivníky. Fanouškům Paris Saint-Germain se příchod Mauricia Pochettina moc nelíbil. Stále jim chybí tým vedený Thomasem Tuchelem. Čas je pryč. Zda finální hra může vyhrát Paris Saint-Germain, bude finální hra. Lille OSC zoufale vyhraje poslední hru o mistrovství.

Nejsledovanější produkty