0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Paris Saint-Germain končí neúspěchem v prvním zápase nové sezóny
11 Sep

Paris Saint-Germain končí neúspěchem v prvním zápase nové sezóny

V roce 2020 Paris Saint-Germain prorazil do finále Ligy mistrů, nakonec prolomil historii týmu a zvítězil v druhém kole. Liga 1 Ligue 1 začala a Paris Saint-Germain v první hře podlehla Lens 0: 1. Paris Saint-Germain, který vyhrál mistrovství Ligue 1 tři roky po sobě, skončil neúspěchem kvůli absenci hlavních 7 hráčů. Bude rok 2020 požehnáním nebo prokletím pro Paris Saint-Germain? Tým tomu musí vždy čelit statečně.

Současný Neymar da Silva Santos touží po fotbalové dresy pro účast v soutěži, ale bohužel to není tak, jak očekával. Paris Saint-Germain potvrdila, že 7 lidí v týmu bylo infikováno novým virem koruny, což přineslo týmu velkou krizi. Letos Ligue 1 dlouho navrhovala ukončení ligy a zákaz hráčům shromažďovat se na trénink. Je škoda, že po zápase Ligy mistrů byli hráči rádi, že na chvíli zapomněli na sebekázeň, která vedla tým k současné situaci.

Neymar da Silva Santos, Kylian Mbappé a Ángel Di María již nemohou hrát za Paris Saint-Germain dres. Mohou sledovat pouze zápas mezi spoluhráči a soupeři v televizi. Fotbalový život Neymara da Silvy Santose je opravdu mizerný. Toto je aktuální hodnocení mnoha fanoušků. Bývalý Neymar da Silva Santos byl energický a energický, ale bohužel nebyl příliš zralý a stabilní. Nyní je Neymar da Silva Santos zralý a stabilní, ale vždy se setká s některými špatnými událostmi.

Nejsledovanější produkty