0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Paris Saint-Germain získává po 30 kolech první místo
22 Mar

Paris Saint-Germain získává po 30 kolech první místo

V 30. kole zápasu Ligue 1 2020–21 porazila Paris Saint-Germain Lyon 4: 2, aby opět obsadila první místo. V této hře měli hráči na sobě fialové a růžové kamuflážní Paris Saint-Germain dres. Jejich vynikající výkon poskytl divákům nádhernou vizuální hostinu. Neymar se znovu objevil na hřišti a čekal, až se objeví jako náhradní hráč. Neymar seděl na lavičce a viděl, jak Kylian Mbappé hraje tak šíleně a úžasně, že si opravdu chtěl obléknout fotbalové dresy a zapojit se do hry.

Kylian Mbappé střílel po sobě jdoucí góly ve všech sezónách, protože našel nejlepší formu v Lize mistrů. Rychlá rychlost Kyliana Mbappého nedokáže zastavit ani obránce soupeře. Cítí, že jeho tělo je plné magické síly. Kylian Mbappé dal v této hře dva vynikající góly a Neymar obdivoval jeho schopnosti ze srdce. Zejména první gól Kyliana Mbappého může znovu a znovu vstřelit branku soupeře v obležení tolika soupeřů.

V této sezóně v Ligue 1 nezbývá mnoho her a Paris Saint-Germain musí vyhrát každý zápas, aby vyhrál šampionát. Hráči Paris Saint-Germain se téměř vrátili na kurt a nyní kvůli zranění stále chybí pouze Mauro Icardi. Soupeřem Paris Saint-Germain v příštím kole je Lille OSC a obě strany mají v současnosti stejné body. Paris Saint-Germain si tedy chce zajistit první místo, musí nejprve porazit Lille OSC.

Nejsledovanější produkty