0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Poslední nadějí Arsenalu se stává Evropská liga UEFA
29 Mar

Poslední nadějí Arsenalu se stává Evropská liga UEFA

Arsenal udělal v posledních zápasech velký pokrok a tým se vrátil na 9. místo v žebříčku Premier League. Arsenal postoupil do soutěže Evropské ligy UEFA 1/4, která se stala posledním zápasem týmu, který v této sezóně vyhrál šampionát. Arsenal je v současné době v Evropské lize UEFA na prvním místě s 18 body a Manchester United je jejich největším konkurentem.

V Premier League byl Arsenal neporažený tři po sobě jdoucí zápasy. Situace Arsenalu v této sezóně je velmi špatná, hlavní hráč Pierre-Emerick Aubameyang najednou nemůže účinně hrát. Publikum zjistilo, že od prodloužení smlouvy Pierre-Emerick Aubameyang týmu se jeho stav hodně změnil. Mnoho lidí se diví, proč se Pierre-Emerick Aubameyang, který také obléká Arsenal dres, náhle změnil.

Nejvýhodnějším hráčem Arsenalu je v současné době Martin Ødegaard, ale je to pouze hráč, který týmu zapůjčil Real Madrid. Ačkoli si Martin Ødegaard v poslední době vedl dobře, Arsenal jeho vysoký poplatek za přestup těžko přijímá. Martin Ødegaard už nemůže oblékat Real Madrid dres a už nevěří týmu ve svém srdci. Není známo, do kterého týmu Martin Ødegaard nakonec půjde. Diváci doufají, že může zůstat v Arsenalu.

Nejsledovanější produkty