0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Poslední zápas Premier League v roce 2021
31 Dec

Poslední zápas Premier League v roce 2021

Manchester United se střetne s Burnley v posledním zápase Premier League v roce 2021. Tento den má také narozeniny skvělý trenér Manchesteru United Alexander Chapman Ferguson. V této hře se na scénu přišel podívat Alexander Chapman Ferguson a všichni mu dali také velké překvapení. Příspěvek Alexandra Chapmana Fergusona Manchesteru United je poctou, kterou jiní nemohou překonat. Tým bude vždy respektovat tohoto skvělého trenéra. Když byl 80 let starý červený plakát vystaven v publiku, Alexander Chapman Ferguson se šťastně usmál.

V tomto utkání opět skóroval CRISTIANO RONALDO. Toto je jeho nejlepší narozeninový dárek svému učiteli Alexandru Chapmanovi Fergusonovi. CRISTIANO RONALDO mohl díky aranžmá Alexandra Chapmana Fergusona znovu obléknout Manchester United dres, jinak by se do tohoto týmu vracel jen těžko. Ostatně CRISTIANO RONALDO opustil tým, když mu bylo nejlépe. Šel pronásledovat svůj oblíbený Real Madrid dres.

Edinson Cavani se dobrovolně vzdal fotbalové dresy č. 7 pro CRISTIANO RONALDA a jeho šance stát se startérem se zmenšily. Soudě podle zápasu této sezóny je Edinson Cavani jako strážný anděl CRISTIANA RONALDA. S Edinsonem Cavanim po boku CRISTIANO RONALDO jistě zaboduje. Před příchodem CRISTIANO RONALDO do Manchesteru United byl Edinson Cavani hlavním útočníkem týmu a jeho výkon byl také velmi dobrý. A když CRISTIANO RONALDO nastoupil do Manchesteru United, Edinson Cavani byl přímo opuštěn a jeho počet gólů se výrazně snížil.

Nejsledovanější produkty