0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Přátelství mezi trenérem Evertonu a hráči
04 May

Přátelství mezi trenérem Evertonu a hráči

Nejzklamanějším týmem v tomto kole Premier League je Chelsea, která prohrála 1:0 s Evertonem. Chelsea, která nedávno prohrála zápas s Arsenalem a remizovala s Manchesterem United, má nyní na třetí místo pouhé tři body. Chelsea zbývají poslední čtyři zápasy, dokáže si udržet první tři místa?

Everton je již v sestupové zóně a pokud se nepokusí vyhrát, mohl by vypadnout z Premier League. Everton je v Premier League pevně usazen již 20 let a za tu dobu tým nikdy nesestoupil. Poté, co Carlo Ancelotti loni přišel do Evertonu, rekord týmu stoupl přímo do top 10 v Premier League. V té době také JAMES RODRÍGUEZ svlékl Real Madrid dres a připojil se k Evertonu se snížením platu, aby následoval trenéra Carla Ancelottiho. Bohužel trenér nakonec dostál upřímnosti hráčů. JAMES RODRÍGUEZ také smutně svlékl Everton dres a odešel poté, co se Carlo Ancelotti rozhodl vrátit k trénování Realu Madrid.

Se změnou přátelství mezi Carlem Ancelottim a JAMESEM RODRÍGUEZEM vstoupila do nejtěžšího období i kulturní historie Evertonu. Frank James Lampard je koneckonců takový, jak fanoušci předpovídali, a nebude historickou postavou, která zachrání Everton. Prohra Chelsea s Evertonem byla spíše kamarádská výměna, vzhledem k tomu, že raná trenérská kariéra Franka Jamese Lamparda nebyla jednoduchá. Chelsea právě vrátila upřímné přátelství Franku Jamesi Lampardovi a hráči Evertonu se nakonec musí spolehnout na vlastní úsilí, aby dostali poslední šanci.

Nejsledovanější produkty