0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Představení Internazionale v nové sezóně překvapilo publikum
23 Aug

Představení Internazionale v nové sezóně překvapilo publikum

Poté, co si všichni mysleli, že Internazionale opustil Romelu Lukaku a trenéra Antonia Conteho, byla ovlivněna síla týmu. Faktem ale je, že síla Internazionale je stále velmi silná a letošní nově přijatí hráči explodovali v prvním kole hry. Hakan Çalhanoğlu a Edin Džeko oba letos v létě oblékli Inter Milán dres a oba jsou bezplatnými přestupy do tohoto týmu.

Edin Džeko dříve oblékal AS Řím dres a Hakan Çalhanoğlu AC Milán dres. Protože Internazionale v loňské sezóně vyhrál šampionát Serie A, stal se tento tým letos týmem, který sleduje mnoho hráčů. Edin Džeko a Hakan Çalhanoğlu nedosáhli dohody s předchozím týmem a oba se připojili k Internazionale, aby našli nové příležitosti. Hakan Çalhanoğlu byl velmi stabilní, když byl v AC Milán. Diváci nevěděli, proč ho tým byl ochotný pustit.

Internazionale porazilo Janov 4: 0 v prvním kole Serie A. Čtyři hráči vstřelili svůj první gól v nové sezóně. Vynikající výkon Internazionale překvapil publikum. Dva hlavní hráči tohoto týmu, Alexis Sánchez a Lautaro Martínez, nehráli kvůli zranění, ale tým přesto odehrál perfektní hru. Výkon hráčů Internazionale opět ohromil každé publikum na scéně a všichni opět věřili, že se tento tým v nové sezóně opět stane uchazečem o titul.

Nejsledovanější produkty