0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Příští rok může být naposledy, kdy se hráč zúčastní mistrovství světa ve fotbale v 80. letech
02 Sep

Příští rok může být naposledy, kdy se hráč zúčastní mistrovství světa ve fotbale v 80. letech

V nové sezóně si CRISTIANO RONALDO neoblékl Manchester United dres, aby se objevil na scéně, ale dnes si oblékl dres Portugalsko, aby mohl znovu hrát národní tým. Fanoušci radostně jásali, když po měsíci opět viděli CRISTIANO RONALDO. Tohoto skvělého fotbalistu si tolik oblíbili. V kvalifikaci mistrovství světa porazilo Portugalsko Irsko 2: 1. Poté, co CRISTIANO RONALDO znovu vstřelil dva góly, se stal prvním v historii národního týmu.

CRISTIANO RONALDO opět prokázal svou sílu hrou, je fanouškům velmi vděčný za jejich podporu a společnost na cestě. Letos mnoho týmů nebylo pozváno ke vstupu kvůli věku CRISTIANO RONALDO a jeho výkon v evropském poháru byl opravdu průměrný. Po této hře všichni cítili, že Manchester United je tou správnou volbou znovu podepsat CRISTIANO RONALDO. Jeho schopnosti jsou mnohem silnější než jeho věk.

Jak Manchester United zařídí CRISTIANO RONALDO, zatím nebylo oznámeno, takže si váží každé příležitosti hrát. Mistrovství světa ve fotbale v příštím roce může být pro hráče poslední příležitostí hrát v 80. letech, takže se budou usilovně připravovat na okamžik změny kariéry. CRISTIANO RONALDO nyní trvá na cvičení každý den a bude tvrdě pracovat na posledním fotbalovém mistrovství světa ve své kariéře.

Nejsledovanější produkty