0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Prodloužení smlouvy Kyliana Mbappého s vysokými platy spouští následky pro řadu hráčů
30 May

Prodloužení smlouvy Kyliana Mbappého s vysokými platy spouští následky pro řadu hráčů

V průběhu soutěže Paris Saint-Germain a Realu Madrid o Kyliana Mbappého se hráči nakonec rozhodli pro peněžní výhody oproti svým původním snům. Paris Saint-Germain znovu podepsal Kyliana Mbappého s nejvyšším platem na světě a tým mu dal také taktickou prioritu. Paris Saint-Germain porušil některá původní pravidla, což vedlo k tomu, že několik týmů nyní čelí problémům s obnovením platů. Poté, co Real Madrid přišel o Kyliana Mbappého, nabídl tým Viníciusovi Júniorovi prodloužení smlouvy na šest let a on také vstřelil jediný gól týmu, který vyhrál Ligu mistrů.

Kylian Mbappé se vzdal realizace svých snů tváří v tvář finančnímu zisku a toto chování přimělo mnoho lidí k tomu, aby se na fotbalovou kariéru dívali jiným způsobem. Tváří v tvář nelítostnému Realu Madrid nechtěl Kylian Mbappé zanechat hluboké výčitky jako Ronaldo o pár let později, a tak nakonec znovu zvolil č. 7 Paris Saint-Germain dres. Poté, co Real Madrid vyhrál Ligu mistrů, se Kylian Mbappé setkal s příliš mnoha sarkastickými provokacemi od fanoušků Realu Madrid. Fanoušci Realu Madrid všude nosili Mbappé dres, aby propagovali problémy s postavami, a mluvili o tom, že možná takový hráč bez snů nikdy nezíská sen o Lize mistrů.

Paris Saint-Germain v posledních letech vždy podepisoval vynikající hráče s vysokými platy a další kluboví hráči měli také jiné nápady. Pod vlivem takových komerčních zájmů stále více hráčů nehraje čistě za své sny. Zvláště postiženým klubem je bayern mnichov. V současné době se mnoho vynikajících hráčů rozhodlo neprodloužit své smlouvy nebo opustit tým kvůli platovým problémům. bayern munich vždy věnoval pozornost hráčům, kteří slouží týmu z celého srdce, ale bohužel v současné situaci takových hráčů ubývá.

Nejsledovanější produkty