0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Raheem Sterling je v poslední době v plném proudu
13 Nov

Raheem Sterling je v poslední době v plném proudu

Odehrál se jeden z nejintenzivnějších zápasů v Premier League v této sezóně, kdy Chelsea remizovala s Manchesterem City 4:4. Tato hra také umožnila fanouškům skutečně vidět sílu hráčů Chelsea. Nejsou týmem, který by upadl v síle. Zejména Raheem Sterling, který se převlékl do Chelsea dres, tvrdě pracoval na tom, aby si během zápasu vybojoval možnost porazit svého soupeře. Chelsea v této sezóně neprohrála zápas proti silnému týmu a její síla stále pravděpodobně postoupí mezi nejlepší čtyři v pozdějších zápasech.

Po více než roce Raheem Sterling znovu viděl své spoluhráče v Manchesteru City a hodně se změnili. Nyní už Raheem Sterlingovi tyto časy v Manchester City dres nechybí. V Chelsea se musí znovu postavit. Poté, co Raheem Sterling tentokrát nebyl vybrán do národního týmu Anglie, se hodně změnila i jeho mentalita. Koneckonců to znamená, že jeho síla už není lidmi ceněna.

V době, kdy je Anglie plná talentů, národní tým více dbá na sílu mladých hráčů a Raheem Sterling byl týmem opuštěn. Možná právě tento bojovný duch, který národní tým opustil, umožnil Raheemu Sterlingovi v poslední době uplatnit své silné schopnosti ve hře. Chelsea je původně tým se silnou sestavou a cennými hráči, ale hráči ještě nevytvořili silnou jednotnou sílu, takže jejich herní výkony často nejsou dostatečně stabilní.

Latest