0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Real Madrid je místo, na které se hráči budou vždy těšit
01 Feb

Real Madrid je místo, na které se hráči budou vždy těšit

2020 je nový začátek pro Real Madrid, 20 nepřetržitých her týmu nepřekonaných. Po šesti měsících tréninku v roce 2019 se hráči stávají stále vyspělejšími a stabilnějšími. James Rodr í Guez znovu nasadil Real Madrid dres, aby bojoval o tým, a fanoušci byli ještě více nadšeni. Staří hráči Real Madrid plus síla těchto nových hráčů jistě vyhrají v této sezoně více her.

Real Madrid porazil Real Zaragoza 4: 0 v 1/8 finále královského poháru. Vstřelili čtyři hráči a záložník Toni Kroos pomohl svým spoluhráčům dvakrát, aby vyhráli branku. Toni Kroos je velmi schopný záložník, ale Barcelona zpočátku neposlouchala radu Pep Guardioly a vzdala se jedinečného záložníka. Současní hráči středního pole jsou však největším nedostatkem Barcelony. Pep Guardiola je kouč, který opravdu rozumí barcelonskému systému.

Pokrok hráče Real Madrid u každého hráče nelze oddělit od vedení trenéra. Zinedine Zidane způsobuje, že se Real Madrid opět posunul k vyššímu trendu. Odznaky White fotbalové dresy a Real Madrid jsou vždy to, co hráči chtějí. Mnoho hráčů tvrdě pracuje na svých snech. Věříme, že Real Madrid bude vždy čekat na ty, kteří hledají sny, kteří tvrdě pracují na svých snech.

Nejsledovanější produkty