0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Real Madrid nikdy nebyl klubem pro hráče
09 Jul

Real Madrid nikdy nebyl klubem pro hráče

Konec konců Sergio Ramos opustil Real Madrid, oblékl si Paris Saint-Germain dres, aby debutoval na konferenci. V této sezóně Paris Saint-Germain spojil vynikající hráče z Barcelony a Realu Madrid. Jsou to Neymar, Ángel Di María a Sergio Ramos. Paris Saint-Germain zažil dvě porážky v Lize mistrů, v této sezóně musí tým upravit hráče, aby vyhráli třetí šanci. Sergio Ramos miluje ve své kariéře Real Madrid dres, ale nyní chce bojovat o první Ligu mistrů v Paříži Saint-Germain.

Přestože Paris Saint-Germain v této sezoně přijal mnoho vynikajících hráčů, publikum stále není optimistické ohledně koučovacích schopností trenéra Mauricia Pochettina. Strategický model Mauricia Pochettina je příliš monotónní a nemá pocit prestiže, jaký mají ostatní trenéři. Když byl Mauricio Pochettino v Tottenhamu Hotspur, nedokázal hráče přesvědčit, aby se dostali do problémů týmu. V minulé sezóně měl Mauricio Pochettino průměrný výkon po převzetí Paris Saint-Germain, takže pro něj je stále trochu obtížné spoléhat se na něj, že úspěšně vyhraje Ligu mistrů.

Fanoušci Realu Madrid jsou stále velmi smutní, když sledovali, jak si Sergio Ramos oblékl fotbalové dresy jiných klubů. Koneckonců, jedná se o loajálního hráče, který tvrdě pracoval pro tým. Sergio Ramos nemohl v sezoně kvůli zranění nosit Spanelsko ME 2020 dres. Seděl v publiku a byl velmi šťastný, že viděl růst skupiny mladých hráčů z národního týmu. Sergio Ramos už není nostalgický po Realu Madrid, protože chápe, že Real Madrid nikdy nepatřil žádnému hráči. Je to základna pro mladé hráče, aby si plnili své fotbalové sny.

Nejsledovanější produkty