0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Rivalita mezi Manchesterem City a Liverpoolem
22 Apr

Rivalita mezi Manchesterem City a Liverpoolem

Když znovu uvidí Kevina De Bruyna na hřišti v Manchester City dres, mohou být jejich obavy zažehnány. V tomto zápase Ligy mistrů se Kevin De Bruyne zranil a byl vystřídán v poločase, takže fanoušci měli velké obavy, zda se nezraní a nebude moci hrát. Ve 30. kole Premier League vyhrál Liverpool i Manchester City, takže bodový rozdíl mezi oběma celky je stále jeden bod.

Tato sezóna bude nejkonkurenceschopnější v historii Manchesteru City a Liverpoolu, protože oba chtějí vyhrát v Premier League a Lize mistrů. Každý zápas v příštím měsíci bude pro oba týmy velmi důležitý a nemusí vyhrát šampionát, pokud jeden z nich prohrají. Proto je v tomto kritickém období nejdůležitějším faktorem udržení zdravého těla hlavních hráčů.

Poslední čtyři týmy v Lize mistrů jsou Premier League a La Liga. Toto semifinálové utkání Ligy mistrů bude velmi smysluplné. Tyto čtyři týmy budou soutěžit v různých ligových alokacích. Budou finálovým týmem všechny týmy Premier League jako v minulé sezóně? Staří fanoušci si v předstihu připravili Liverpool dres a věří, že tento tým v letošní sezóně získá mistrovské pocty.

Nejsledovanější produkty