0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Robert Lewandowski dává FC Bayern m ü nchen naději na vítězství
15 Nov

Robert Lewandowski dává FC Bayern m ü nchen naději na vítězství

FC Bayern m ü nchen center Robert Lewandowski byl jmenován nejlepším hráčem v Bundesligě, uvedl úředník Bundesligy. Letos Robert Lewandowski vstřelil nejvíce gólů. Fyzická zdatnost 31 je stejná jako dříve. FC Bayern m ü nchen porazil v tomto kole Borussia Dortmund 4-0 ve Bundesligě. Robert Lewandowski se neodvážil uvolnit svou ostražitost tváří v tvář předchozímu týmu, Borussia Dortmund. V průběhu hry byl Robert Lewandowski hrdý na svůj Bayern Mnichov dres za vynikající výkon a poděkoval FC Bayern m ü nchen za jeho uznání.

Robert Lewandowski vedl evropskou zlatou botu s 16 góly poté, co v tomto kole dvakrát vstřelil, a dosáhl také bodování v 11 po sobě jdoucích kolech. Mezi fotbalovými hráči generace Roberta Lewandowského je jeho výkon stále lepší a lepší. FC Bayern m ü nchen je stále v procesu zlepšování v důsledku odchodu letců do důchodu. Ale s útočníkem, jako je Robert Lewandowski, FC Bayern m ü nchen jistě vyhraje titul Bundesliga.

Největším snem Roberta Lewandowského je vyhrát Ligu mistrů za fotbalové dresy, který je letos největším cílem FC Bayern m ü nchen. Rok 2013 byl nejznámějším rokem FC Bayern m ü nchen, který získal 5 trofejí, včetně European Super Cup a Ligy mistrů. Může o šest let později mít FC Bayern m ü nchen, který opustil Roberi, stále vynikající rekord?

Nejsledovanější produkty