0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Roberto Mancini může splnit sen evropského poháru o italské fotbalové reprezentaci
27 Jun

Roberto Mancini může splnit sen evropského poháru o italské fotbalové reprezentaci

Italská fotbalová reprezentace postoupila na evropský šampionát UEFA 8 po remíze 2: 1 v prodloužení. Síla týmu byla okamžitě zpochybněna publikem. Ačkoli italský národní fotbalový tým vyhrál všechny tři zápasy ve skupině, síla týmu v této hře je zjevně slabší než rakouský národní fotbalový tým. Rakouský národní fotbalový tým potlačil italský národní fotbalový tým útočně i defenzivně, ale tým byl v závěrečném prodloužení nedbalost. Diváci sledovali záda hráčů, kteří měli na sobě Rakousko ME 2020 dres a pomalu odcházeli z kurtu. Na tomto kurtu zanechali velkou lítost.

Italská fotbalová reprezentace bude v příštím kole čelit skutečným silám. Bude štěstí týmu pokračovat? Mnoho lidí věří, že úspěch italského národního fotbalového týmu spočívá ve vynikajícím mozku trenéra Roberta Manciniho, který ví, jak využít silných stránek každého hráče a pochopit slabiny soupeřů v krátké době. Roberto Mancini převzal Italie ME 2020 dres ve velmi obtížné situaci pro národní tým. Plně chápe, jaké poslání tento ME 2020 dres svěřuje.

Roberto Mancini nezklamal obyvatele Itálie. Vedl tým k 12 po sobě jdoucích vítězství ve všech soutěžích. Mladí fanoušci mohou být pro Roberta Manciniho relativně noví, ale staří fanoušci ho velmi dobře znají. Roberto Mancini vyhrál ligový titul bez ohledu na to, zda vede tým Serie A nebo Premier League. Největší lítostí Roberta Manciniho je, že se mu nepodařilo přivést tým k žádným mistrovským cenám v Lize mistrů, evropské lize a superpoháru UEFA. Roberto Mancini, který nezískal mezinárodní ocenění, je diváky často zpochybňován. Fanoušci doufají, že toto evropské mistrovství UEFA může potvrdit jeho sílu.

Nejsledovanější produkty