0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Rozdílné osudy mezi hráči
02 Jun

Rozdílné osudy mezi hráči

Sezóna 2021–2022 skončila a každý tým udělal další plány úprav. Každé léto je předurčeno být směsí vzrušení a smutku a hráči se mění, když odcházejí nebo zůstávají. Letos v létě se Gareth Bale konečně rozloučil s Realem Madrid. Finálové soutěže se nezúčastnil, ale bylo mu velkou ctí realizovat svůj sen v tomto týmu. Gareth Bale šťastně svlékl Real Madrid dres a odešel, aniž by měl příliš mnoho myšlenek na to, aby se zdržoval starými časy.

Real Madrid je předurčen k rozpuštění starých hráčů, tým přitáhne nové hráče, aby se připojili. Manchester United letos v létě po tříletém boji konečně udělal své největší plány úprav. Jesse Lingard, Paul Pogba a Edinson Cavani opustili Manchester United a trenér se pokusí přivést zpět mladé hráče, kteří odešli na hostování. Erik ten Hag byl původně trenérem v Ajaxu, takže má spoustu zkušeností s trénováním mladých hráčů. Manchester United má v současné době na hostování více než 20 hráčů a tým doufá, že v těchto hráčích najde příznivé síly.

Manchester United v průběhu let utrácel příliš mnoho peněz na podepisování hráčů, takže Erik ten Hag se snaží vypěstovat některé hráče pro týmový trénink mládeže nebo půjčení. Manchester United už toto léto nepodepíše další hráče a tým se zaměří na původní hráče na trénink a zlepšování. Gareth Bale opouští Real Madrid bez lítosti, zatímco Jesse Lingard odchází s 22letým kamarádstvím v Manchester United dres. Jesse Lingard, který miluje Manchester United a během svých 10 let tam byl několikrát zapůjčen do jiných klubů, by do tohoto týmu pravděpodobně nikdy neměl patřit.

Nejsledovanější produkty