0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Rozhodnutí kritického okamžiku pro plné zády
09 Aug

Rozhodnutí kritického okamžiku pro plné zády

Na konci letního přestupního okna v Premier League oznámil Manchester City, že Jo o Cancelo oficiálně hrál v Manchester City dres. Juventus v Serie A také oznámil, že se k týmu oficiálně připojil Danilo, bývalý obránce města Manchester. Jedná se o křížený přenos mezi oběma stranami, takže všechno proběhlo hladce.

Danilo býval týmovým týmem CRISTIANO RONALDO, takže je pro Nana vzrušující nosit Juventus dres a znovu bojovat s CRISTIANO RONALDO. V Manchesteru City byl jen náhradníkem. V roce 2017 si myslel, že bude náhradníkem první, a postupně dokázal, že se svou silou může být skutečným fotbalistou na hřišti. Bohužel o dva roky později ho trenér neocenil. Možná v taktickém systému Pep Guardioly jsou jedinými strážci, kteří znají jen obranu, ale neví útok. Pro něj není moc přitažlivosti, věnuje větší pozornost osobnímu stylu full-back.

V systémovém týmu, který není vhodný pro sebe, je velké štěstí, že se můžeme včas dostat ven a najít tu správnou. Danilo byl vždy hráčem, který přinesl štěstí ostatním, a tým, ke kterému se připojil, s potěšením vyhraje. A on je také veselý a živý člověk, u soudu je více pomáhat ostatním při běhu asistencí. Takže je nejrušnějším hráčem na hřišti a zaneprázdněná obrana také vede k míjení chyb a ke ztrátě pozice.

Danilo potřebuje upřímného průvodce pro dobré lidi. Doufejme, že získá více zkušeností a dovedností na hřišti, když se připojí k Juventusu, aby získal více vyznamenání pro sebe. Jako hráč se zády je to vlastně velmi protichůdné postavení. Vyžaduje to, abyste provedli včasné strategické změny, defenzivní nebo urážlivé?

Nejsledovanější produkty