0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Rozpor mezi hráči Inter Milána
20 Sep

Rozpor mezi hráči Inter Milána

V prvním kole Ligy mistrů Inter Milán doma nakreslil 1-1 domů na pražské Slavi. Tým nedokázal zvítězit v první hře, což přimělo některé hráče myslet jinak. Romelu Lukaku, který se právě připojil k týmu, byl příliš horlivý na to, aby získal slávu za Inter Milán dres. A nespokojenost s tím, jak ostatní hráči hrají, vede k rozporu mezi hráči.

Hráči Inter Milána, kteří se znali jen krátkou dobu a trénovali společně, jasně viděli moment nedůvěry a pauzy mezi hráči v zápase. Důvěra hráčů je nejdůležitějším fotbalovým duchem ve fotbalových zápasech. Bez tohoto duchovního tichého porozumění bude tým volný a jako rozptýlený písek nemůže síla soudržnosti stoupat. Fotbal je týmová hra, kolektivní síla, kterou jednotlivé schopnosti nemohou nikdy dosáhnout.

Celková síla Inter Milána je stále velmi dobrá v závislosti na tom, co trenér učí hráče. Hráči jsou jako jejich fotbalové dresy. Pokud mají stejnou víru a jednotu víry, věří, že vše lze vyřešit. Inter Milán se roky bez úspěchu usadil. Udělá tento tým průlom?

Nejsledovanější produkty