0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Rusko podceňuje sílu Chorvatska
15 Nov

Rusko podceňuje sílu Chorvatska

Chorvatsko porazilo Rusko 1:0 a postoupilo mezi 32 nejlepších na mistrovství světa. Jejich houževnatý a pracovitý fotbalový duch nakazil každé přítomné publikum. Vítězství Chorvatska a Ruska bylo zapříčiněno vlastním gólem. Je to také poprvé na tomto mistrovství světa, kde se o výsledku rozhoduje vlastním gólem. Ve hře si obě strany vytvořily rozestavení 4-3-3. Černý dres Chorvatsko a červený dres Rusko tvořily dvě zcela odlišné kulisy stadionu.

Tyto dva národní týmy jsou nejsilnějšími týmy ve skupině H. Kdo tento zápas vyhraje, postoupí přímo na mistrovství světa. Podle všech jsou ruští hráči silnější než Chorvatsko, ale nakonec zápas prohráli. Hráči Chorvatska jsou z hlediska vítězné mentality lepší než Rusko a tvrdě pracují na dokončení svých útoků. Rusko si myslelo, že pokud bude zápas se soupeři remízový, může se klidně kvalifikovat na mistrovství světa bez vítězství. Bohužel ještě v závěru příliš podcenili sílu soupeře.

Chorvatsko postupuje mezi 32 nejlepších na mistrovství světa s předstihem a Rusko vstoupí do play-off, aby se znovu utkalo o umístění. Hráči Chorvatska se po zápase šťastně obejmou a znovu se kvalifikují do nejlepší 32 na mistrovství světa. Chorvatsko pod vedením Luky Modriće vždy ukazovalo se všemi velkou jednotu a tým také znovu a znovu přinášel divákům nečekaná překvapení.

Nejsledovanější produkty