0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Různé fotbalové kluby najímají záložníky a obránce, aby se stali trendy
05 Sep

Různé fotbalové kluby najímají záložníky a obránce, aby se stali trendy

Letos všechny fotbalové kluby neberou útočníky jako hlavní hráče. Všichni si vybírají vynikající záložníky a obránce. V Lize mistrů UEFA umožnil zápas mezi Liverpoolem a Atletico Madrid, aby každý viděl důležitost defenzivních hráčů, takže přitahoval pozornost týmu k obráncům a záložníkům. V éře Cristiana Ronalda a Lionela Messiho se v té době také vyrábělo pronásledování útočných hráčů.

Jelikož se doba mění a mladí trenéři mají různé strategie, liší se i hráči, které potřebují. Arsenal FC vyhrál Community Shield a FA Cup v nejtěžším období sezóny a tým má více finančních prostředků na nábor dalších hráčů. Arsenal FC oznámil podpis středního obránce Gabriela Magalhãese, jehož poplatek za převod je 30 milionů eur. V nové sezóně se obránce každého týmu stal novou bojovou silou, Gabriel Magalhães je velmi šťastný, že může hrát za Arsenal dres.

Arsenal FC přidělil Gabrielu Magalhãesovi fotbalové dresy číslo 6. Číslo 6 symbolizuje hlavního středního obránce týmu. Kai Havertz si také oficiálně oblékl Chelsea dres a objevil se na stadionu Stamford Bridge. Je velmi šťastný, že je ve fotbalovém světě Premier League. Nová sezóna Premier League ohlašuje tváře velkého počtu nových hráčů, kteří se v nové éře stanou vzorem fotbalu.

Nejsledovanější produkty