0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Sébastien Haller zatím nechce opustit Ajax Amsterdam
20 Jun

Sébastien Haller zatím nechce opustit Ajax Amsterdam

Borussia Dortmund nikdy nepodniká se ztrátou a tentokrát si vzala na mušku útočníka Ajaxu Amsterdam Sébastiena Hallera. Sébastien Haller měl minulou sezónu v Ajaxu Amsterdam skvělou sezónu, zejména v Lize mistrů, kde vstřelil 11 gólů. Sébastien Haller je v Ajax dres necelý rok a stále doufá, že v týmu zůstane. Zda Ajax Amsterdam prodá Sébastiena Hallera za účelem zisku, není známo, ten ale vůbec nechce do Borussie Dortmund.

Pro Sébastiena Hallera jsou Ajax Amsterdam a Borussia Dortmund týmy, v nichž se obchoduje s penězi, takže raději zůstává u původního týmu. Sébastien Haller prošel za ta léta příliš mnoha týmy a chce se jen ztišit a prozkoumat další tajemství fotbalu. V minulosti chtěl Sébastien Haller oblékat Real Madrid dres, ale po všech volbách, kterými prošel, zjistil, že je pro něj obtížné se k tomuto týmu připojit. Pokud chce Real Madrid nyní získat Sébastiena Hallera, určitě se rozhodne připojit.

Ten Borussia Dortmund dres pro Sébastiena Hallera nic neznamená, takže pro tento tým nebude začínat úplně znovu. Žádný z hráčů prodaných Ajaxem Amsterdam v průběhu let nebyl zvláště dobrými hráči a hráči prodávaní Borussií Dortmund také ukázali regresivní formu. Ajax Amsterdam ani Borussia Dortmund nebudou konečnou destinací Sébastiena Hallera, takže prozatím neplánuje měnit tým.

Nejsledovanější produkty