0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Síla FC Bayern Mnichov spočívá v tvrdé práci každého hráče
05 Apr

Síla FC Bayern Mnichov spočívá v tvrdé práci každého hráče

Poté, co FC Bayern Mnichov porazil Rasena Ballsporta Lipsko e. V 1-0, přítomnost Thomase Müllera přiměla fanoušky zmírnit jejich úzkost. Publikum si pamatovalo, že během posledního zranění Roberta Lewandowského byl Thomas Müller také zodpovědný za FC Bayern Mnichov, který vedl své spoluhráče k vítězství po zápase. Thomas Müller poslal v této sezoně v Bundeslize 15 asistencí. Je to hráč, který je ochoten se pro tým obětovat.

Robert Lewandowski již dříve řekl, že bez pomoci Thomase Müllera na hřišti nemohl vstřelit tolik gólů. Robert Lewandowski je velmi šťastný, že může oblékat stejný Bayern Mnichov dres jako Thomas Müller. Obdivuje fotbalového ducha tohoto spoluhráče, který má vždy pevnou hlavu. Thomas Müller není tak známý jako Robert Lewandowski a tráví tým potichu více času. Fanoušci FC Bayern Mnichov chápou fotbalového ducha Thomase Müllera, takže mnoho místních lidí si koupí jeho fotbalové dresy jako podporu.

Současní Robert Lewandowski a Thomas Müller jsou ve skutečnosti velmi podobní CRISTIANO RONALDO a Karim Benzema z Realu Madrid C.F. Ve skutečnosti je síla těchto čtyř hráčů velmi silná. Po této hře diváci věřili více v sílu hráčů týmu FC Bayern Mnichov. Skutečným silným týmem je, že i po prohře kterého hráče mohou hru pořádně porazit. Liga mistrů UEFA má brzy začít a diváci věří, že FC Bayern Mnichov může dosáhnout lepších výsledků.

Nejsledovanější produkty