0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Síla Liverpoolu pomalu ustupuje
18 Feb

Síla Liverpoolu pomalu ustupuje

Liverpool v této sezóně nebyl schopen konkurovat Manchesteru City a rozdíl v bodech mezi těmito dvěma týmy byl 16 bodů. Liverpool pomalu klesl z 1. místa v Premier League na 6. a síla týmu poklesla. Manchester City odehrál 24 zápasů Premier League a tým vyhrál 17 po sobě jdoucích vítězství ve všech soutěžích. Fanoušci doufají, že Manchester City dres může znovu vyhrát čest mistrovství Premier League.

Ačkoli Liverpool nezískal výhodu v Premier League, tým porazil RasenBallsport Leipzig e. V. 0-2 v Lize mistrů. Liverpool a RasenBallsport Leipzig e. V. hrál hru bez velké vášně a obě strany měly velké problémy. Síla Liverpoolu již není tak dobrá jako dříve a obrana nemá hráče, kteří by ji podporovali. RasenBallsport Leipzig e. V. dokonce postrádá dobrého útočníka, což týmu ztěžuje šanci skórovat.

V nových autogramiádách Liverpoolu nejsou žádní vynikající hráči, takže je těžké udržet sílu týmu. Fanoušci v současné době doufají, že Virgil van Dijk si bude moci obléknout Liverpool dres, aby mohl hrát dříve, aby tým mohl mít vyšší výhru v Lize mistrů. Soudě podle situace Manchesteru City a Liverpoolu za poslední dva roky, pokud si tým chce udržet svou sílu navždy, musí pokračovat v kultivaci další generace hráčů k růstu.

Nejsledovanější produkty