0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Skvělá plesová hra Paris Saint-Germain
28 Aug

Skvělá plesová hra Paris Saint-Germain

Vítězství Paula Saint-Germaina nad Toulouse ve třetím kole francouzštiny A bylo 4: 0, ale měl být šťastný tým, ale vůbec nebyl šťastný. Paříž Saint-Germain prohrál dva klíčové hráče, průkopník Kylian Mbappe a centrum Edinson Cavani. Nyní je začátek hry, zranění hráče a jeho stažení je pro tým největší ranou.

Kylian Mbapp_has v těchto zápasech vedl dobře a ve věku 20 let získal mnoho vyznamenání za fotbalové dresy. Od svého vstupu do Paříž Saint-Germain udělal pro tým maximum. V 58 hrách s Paris Saint-Germain skóroval 47 gólů, 17krát asistoval a vyhrál dvě po sobě jdoucí mistrovství. Kylian Mbappe je opravdu silný fotbalista, jehož data prokazují jeho schopnosti.

Hra Paris Saint-Germain také neočekávaně zachytila ​​sílu náhradníka Maxima Choupo-Motinga, který nadšeně nosil Paris Saint-Germain dres a běžel k soudu, aby vstřelil dva góly pro tým. Poté, co nebyl na hřišti dlouhou dobu, stále si udržuje svou vášeň pro fotbal a je vždy připraven jít na hřiště. Fotbal je druh ducha, ale také povzbuzuje lidi, aby postupovali kupředu.

Nejsledovanější produkty